Vianočné dekorácie


Vianočný stromček umelá borovica 80 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 80 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 80 cm. Počet korún - 6,počet konáre - 9,počet tipov - 58. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. KaždýVianočný stromček umelá borovica 100 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 100 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 100 cm. Počet korún - 7,počet konáre - 15,počet tipov - 87.  Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar.Vianočný stromček umelá borovica 120 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 120 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 120 cm. Počet korún - 8,počet konáre - 21,počet tipov - 129.  Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar.Vianočný stromček umelá borovica 150 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 150 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 150 cm. Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar.Vianočný stromček umelá borovica 180 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 180 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 180 cm. Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237.Vianočný stromček umelá borovica 220 cm.

Vianočný stromček umelá borovica 220 cm.

✅ Vianočný stromček umelá borovica 220 cm. Počet korún - 12,počet konáre - 43,počet tipov - 309.Vianočný stromček smrek nat 220

Vianočný stromček smrek nat 220

✅ Vianočný stromček smrek nat 220 cm.   Počet korún - 15,počet konáre - 72,počet tipov - 780.Vianočný stromček smrek lux 180 cm.

Vianočný stromček smrek lux 180 cm.

✅ Smrek je strom, ktorý sa spája s prirodzenosťou. Naše tmavozelené a svetlozelené vianočné stromčeky, veľké množstvo koruniek a ihličia, odzrkadlujú lesné stromčeky. Smrek je veľmi elegantný a dôstojný. Skladá sa z dvoch častí a stojanu. Inštalácia je veľmi jednoduchá a stromček bude slúžiť mnoho rokov.Vianočný stromček smrek lux 220 cm.

Vianočný stromček smrek lux 220 cm.

✅ Vianočný stromček smrek lux 220 cm.       Počet korún - 15,počet konáre - 72,počet tipov - 690.Vianočný stromček borovica biele konce 180 cm.

Vianočný stromček borovica biele konce 180 cm.

✅ Vianočný stromček borovica biely konce 180 cm.Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237. Borovica bk. Je to strom obohatený o vetvičky napodobňujúce prírodný sneh. Bol vyrobený s precíznosťou, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi realisticky. Stabilné vetvičky umožňujú zavesenie množstva ozdôb. Vianočný stromček je vyrobený z kvalitnej fólie, vďaka ktorej sa ihličky nedrobia. Súčasťou vianočnéhoVianočný stromček borovica biele konce 220 cm.

Vianočný stromček borovica biele konce 220 cm.

✅ Vianočný stromček borovica biely konce 220 cm.Počet korún - 12,počet konáre - 43,počet tipov - 309. Borovica bk. Je to strom obohatený o vetvičky napodobňujúce prírodný sneh. Bol vyrobený s precíznosťou, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi realisticky. Stabilné vetvičky umožňujú zavesenie množstva ozdôb. Vianočný stromček je vyrobený z kvalitnej fólie, vďaka ktorej sa ihličky nedrobia. Súčasťou vianočnéhoVianočný stromček borovica biele konce 150 cm

Vianočný stromček borovica biele konce 150 cm

✅ Vianočný stromček borovica biely konce 150 cm.Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica bk. Je to strom obohatený o vetvičky napodobňujúce prírodný sneh. Bol vyrobený s precíznosťou, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi realisticky. Stabilné vetvičky umožňujú zavesenie množstva ozdôb. Vianočný stromček je vyrobený z kvalitnej fólie, vďaka ktorej sa ihličky nedrobia. Súčasťou vianočnéhoVianočný stromček borovica zelené konce 80 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 80 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 80 cm.      Počet korún - 6,počet konáre - 9,počet tipov - 58.Vianočný stromček borovica zelené konce 100 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 100 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 100 cm.      Počet korún - 7,počet konáre - 15,počet tipov - 87. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom. Vianočný stromček borovica zelené konce 120

Vianočný stromček borovica zelené konce 120

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 120 cm.      Počet korún - 8,počet konáre - 21,počet tipov - 129. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný so stojanom.Vianočný stromček borovica zelené konce 150 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 150 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 150 cm.      Počet korún - 9,počet konáre - 28,počet tipov - 171. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný soVianočný stromček borovica zelené konce 180 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 180 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 180 cm.      Počet korún - 11,počet konáre - 35,počet tipov - 237. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný soVianočný stromček borovica zelené konce 220 cm.

Vianočný stromček borovica zelené konce 220 cm.

✅ Vianočný stromček borovica zelené konce 220 cm.      Počet korún - 12,počet konáre - 43,počet tipov - 309. Borovica zk. Strom sa vyznačuje jasne zelenými vetvičkami, ktoré pôsobia prirodzene a sviežo. Vyzerá skvele s akoukoľvek farbou ozdôb. Môže byť ľubovoľne vymodelovaný. Vianočný stromček je ručne vyrobený, čo zaručuje kvalitu tovaru. Každý vianočný stromček je dodávaný soVianočný stromček jedľa 160 cm.

Vianočný stromček jedľa 160 cm.

✅ Jedľa je strom ideálny pre ľudí, ktorí majú radi klasiku. Vetvičky sú rovnomerne rozložené, aby vianočný stromček vyzeral nádherne zo všetkých strán. Vhodná vzdialenosť medzi korunkami umožňuje zavesiť viac ozdôb. Stabilný stojan je súčasťou každého vianočného stromčeka.Vianočný stromček jedľa 180 cm

Vianočný stromček jedľa 180 cm

✅ Vianočný stromček jedľa 180 cm.Počet korún - 11,počet konáre - 38,počet tipov - 237. Jedľa je strom ideálny pre ľudí, ktorí majú radi klasiku. Vetvičky sú rovnomerne rozložené, aby vianočný stromček vyzeral nádherne zo všetkých strán. Vhodná vzdialenosť medzi korunkami umožňuje zavesiť viac ozdôb. Stabilný stojan je súčasťou každého vianočného stromčeka.Vianočný stromček borovica LUX 220 cm

Vianočný stromček borovica LUX 220 cm

✅ Vianočný stromček borovica LUX 220 cm.Počet korún - 12,počet konáre - 52,počet tipov - 345. Borovica Lux je ušľachtilý strom, pevne zasadený a realistický. Zasnežené vetvičky sú klamne podobné snehu. Vianočný stromček je jedinečný a vyzerá pôsobivo. Skladá sa z dvoch častí a stabilného stojana. Môže byť ľubovoľne tvarovaný. Vysoká životnosť vetvičiek zaručuje, že strom bude používaný po mnoho rokov.Vianočný stromček umelá borovica 250

Vianočný stromček umelá borovica 250

✅ Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave má stabilný stojan.Vianočný stromček borovica extra 250

Vianočný stromček borovica extra 250

✅ Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. Každý vianočný stromček v súprave má stabilný stojan.Vianočný stromček borovica extra 220 cm.

Vianočný stromček borovica extra 220 cm.

✅ Vianočný stromček borovica extra 220 cm.Počet korún - 15,počet konáre - 63,počet tipov - 470. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. KaždýVianočný stromček borovica extra 180 cm.

Vianočný stromček borovica extra 180 cm.

✅ Vianočný stromček borovica extra 180 cm.Počet korún - 12,počet konáre - 38, počet tipov - 270. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. KaždýVianočný stromček borovica extra 160

Vianočný stromček borovica extra 160

✅ Vianočný stromček borovica extra 160 cm.Počet korún - 10,početkonáre - 28,počet tipov - 170. Borovica sa vyznačuje bujnou zelenou farbou a ihličím dlhým 10 cm. Vetvičky je možné ľubovoľne tvarovať a vytvoriť tak svoj originálny vianočný stromček. Vianočný stromček je pripravený pre tých, ktorí ocenia pekný vzhľad a funkčnosť. Stromy sú vyrobené z veľmi dobrej fólie, vďaka ktorej sa nedrobia a držia tvar. KaždýSmrek na kmeni 220 cm.

Smrek na kmeni 220 cm.

✅ Smrek na pni 220 cm.Počet korún - 10,počet konáre - 45,počet tipov - 328.Kmeň prírodnej borovice. Smrek na pni je odrazom prírody. Je to veľmi pohodlný a moderný model vianočného stromčeka. Skladá sa z prírodného kmeňa, a kvetináča zabaleného v jute a zelenej časti, teda zo smreku. Vyzerá skvele v každom byte. Kmeň borovice nám dáva kúsok lesa, ktorý môžeme mať priamo v dome počas tohto krásneho sviatočného obdobia.Smrek na kmeni 190 cm

Smrek na kmeni 190 cm

✅ Smrek na kmeni 190 cm.Počet korún - 8,počet konáre - 27, počet tipov - 211.Kmeň prírodnej borovice. Smrek na pni je odrazom prírody. Je to veľmi pohodlný a moderný model vianočného stromčeka. Skladá sa z prírodného kmeňa, a kvetináča zabaleného v jute a zelenej časti, teda zo smreku. Vyzerá skvele v každom byte. Kmeň borovice nám dáva kúsok lesa, ktorý môžeme mať priamo v dome počas tohto krásneho sviatočného obdobia.Vianočný stromček borovica maxim 220 cm

Vianočný stromček borovica maxim 220 cm

✅ Vianočný stromček borovica maxim 220 cm.Počet korún - 15,počet konáre - 59,počet tipov - 512. Borovica maxim je neuveriteľne realistický vianočný stromček, vysoký 220 cm. Veľmi hustá, s krásnou zelenou farbou a rozprávkovo lesklými trblietkami. Vďaka tomu vyzerá vianočný stromček originálne a luxusne. Dokonale skrášli každý byt, nevyžaduje príliš veľa dekorácií. Každý vianočný stromček má stabilný stojan.Stojan na vianočný stromček Planet 2 zelena

Stojan na vianočný stromček Planet 2 zelena

✅ Mohutný plastový stojan na veľký stromček s kmeňom do priemeru 9,5 cm. Na spodku otvoru pre kmeň sú vyvýšené drážky kam je možné pred osadením stromčeka naliať vodu.LED svetelný kábel 40 m - teplá biela, 960 LED diód

LED svetelný kábel 40 m - teplá biela, 960 LED diód

✅ LED svetelný kábel 40 m - teplá biela, 960 LED diód z kategórie Heureka.sk | Dom a záhrada | Domácnosť | Bytové dekorácie | Vianočné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 64.69 €. LED svetelné káble sú vďaka LED diódam úspornejšie, sú odolné voči otrasom a nevyžarujú teplo. Vodeodolné osvetlenie do exteriéru vrátane kábla a zástrčky. Osvetlenie je možné použiť okamžite. Môžete ním vyzdobiť napr. záhradu,OEM D00284 REMO záhradné LED sada solárnych svetiel Garth \ gule \ s farebnou zmenou 5 ks

OEM D00284 REMO záhradné LED sada solárnych svetiel Garth \ gule \ s farebnou zmenou 5 ks

✅ OEM D00284 """REMO záhradné LED sada solárnych svetiel Garth \ """"gule \"""" s farebnou zmenou 5 ks""" z kategórie Heureka.sk | Dom a záhrada | Domácnosť | Bytové dekorácie | Vianočné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 52.69 €. Krásne solárne osvetlenie je vhodné na osvetlenie Vašich vonkajších priestorov, napr. do záhrady či na balkón. Vďaka solárnemu napájaniu Vás nemusí trápiť pripojenie do elektrickej zásuvky.Vianočné sviečky na stromček - bezdrôtové - 20 ks

Vianočné sviečky na stromček - bezdrôtové - 20 ks

✅ Vianočné sviečky na stromček - bezdrôtové - 20 ks z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Sviečky a svietniky kúpite na Kokiskashop.sk za 40.99 €. Vianoce ako každý rok prinášajú mnoho pozitívnych okamihov, ale rovnako tak bývajú tieto sviatky pre veľa z nás veľmi stresujúce. Spríjemnite si aspoň trochu atmosféru okolo vianočného stromčeka vďaka našim vianočným sviečkam. Už sa nemusíteSada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teple biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teple biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teple biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 28.69 €. Svetelné reťaze s LED drôtom sú ideálne ako vianočné osvetlenie, dekorácia v záhrade, osvetlenie na vianočný stromček alebo ako osvetlenie balkónov. Technické údaje: 2 x 200 LED diód farba diód: teplá biela dĺžka napájacieho kábla: cca 5 m rozmery: cca 2 x 20 mSada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - studeno biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - studeno biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - studeno biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 28.69 €. Svetelné reťaze s LED drôtom sú ideálne ako vianočné osvetlenie, dekorácia v záhrade, osvetlenie na vianočný stromček alebo ako osvetlenie balkónov. Technické údaje: 2 x 200 LED diód farba diód: studená biela dĺžka napájacieho kábla: cca 5 m rozmery: cca 2 xSada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teplestudeno biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teplestudeno biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teple/studeno biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 28.69 €. Svetelné reťaze s LED diódami sa perfektne hodia na akékoľvek zdobenie. Dokonca sú vhodné aj na osvetlenie balkónov. Teple a studeno biele LED diódy sú umiestnené na tenkom striebornom drôtiku, takže osvetlenie pôsobí veľmi jemne. Vianočná reťaz obsahujeVianočná dekorácia - Santa Claus, 30 LED, 58 cm

Vianočná dekorácia - Santa Claus, 30 LED, 58 cm

✅ Vianočná dekorácia - Santa Claus, 30 LED, 58 cm z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 26.89 €. S týmto usmievavým Santom budú Vaše Vianoce oveľa veselšie. Nielenže dokonale navodí slávnostnú atmosféru a podčiarkne ducha Vianoc, ale zaručene nadchne všetkých Vašich priateľov a kamarátov. Svetlo, ktoré vyžaruje, zahreje všetky srdcia. Technické údaje: 30 LED diódVianočná dekorácia - snehuliak, 30 LED, 58 cm

Vianočná dekorácia - snehuliak, 30 LED, 58 cm

✅ Vianočná dekorácia - snehuliak, 30 LED, 58 cm z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Figúrky a 3D dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 26.89 €. Tento snehuliak sa do jari rozhodne neroztopí. Nielenže dokonale navodí slávnostnú atmosféru a podčiarkne ducha Vianoc, ale zaručene nadchne všetkých Vašich priateľov a kamarátov. Svetlo, ktoré vyžaruje, zahreje všetky srdcia. Technické údaje: 30 LED diódSada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - farebná

Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - farebná

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - farebná z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 26.09 €. Svetelné reťaze s LED drôtom sú ideálne ako vianočné osvetlenie, dekorácia v záhrade, osvetlenie na vianočný stromček alebo ako osvetlenie balkónov. Technické údaje: 2 x 200 LED diód farba diód: modrá, červená, zelená, oranžová dĺžka napájacieho kábla: cca 5Vianočná dekorácia svetelný strom, 140 LED, teplá biela

Vianočná dekorácia svetelný strom, 140 LED, teplá biela

✅ Vianočná dekorácia svetelný strom, 140 LED, teplá biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | LED stromčeky a vetvičky kúpite na Kokiskashop.sk za 24.89 €. Energeticky úsporné 140 LED teple biele svetlá vytvárajú útulnú vianočnú atmosféru. Svetelnú dekoráciu využijete počas vianočných sviatkov, ale aj po nich. Ideálne využitie dekorácie je napríklad pre Vašu párty. Vďaka zemnému hrotu môžeteVianočná dekorácia - svetelný strom, 150 cm, 96 LED

Vianočná dekorácia - svetelný strom, 150 cm, 96 LED

✅ Vianočná dekorácia - svetelný strom, 150 cm, 96 LED z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | LED stromčeky a vetvičky kúpite na Kokiskashop.sk za 23.89 €. Toto dekoratívne 96 LED osvetlenie upúta Vašu pozornosť vo večerných hodinách aj cez deň. Stromček je určený pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dobre poslúži aj ako nepriame intímne osvetlenie. Veľkou výhodou je napájanie na 4 batérie AA - už saSada 2 kusov svetelných drôtov - 200 LED, studená biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov - 200 LED, studená biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov - 200 LED, studená biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 21.79 €. Svetelné reťaze s LED diódami sú ideálnou dekoráciou v období Vianoc, môžete ich ale použiť na výzdobu čohokoľvek. Uplatnenie nájdu napríklad na záhrade, môžete s nimi vyzdobiť záhradný altánok či balkón. S týmto jemne pôsobiacim osvetlením spestríteSada 2 kusov svetelných drôtov - 200 LED, teplá biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov - 200 LED, teplá biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov - 200 LED, teplá biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 21.79 €. Svetelné reťaze s LED diódami sú ideálnou dekoráciou v období Vianoc, môžete ich ale použiť na výzdobu čohokoľvek. Uplatnenie nájdu napríklad na záhrade, môžete s nimi vyzdobiť záhradný altánok či balkón. S týmto jemne pôsobiacim osvetlením spestríteSada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teplestudeno biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teplestudeno biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 200 LED - teple/studeno biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 21.79 €. Svetelné reťaze s LED diódami sa perfektne hodia na akékoľvek zdobenie. Dokonca sú vhodné aj na osvetlenie balkónov. Teple a studeno biele LED diódy sú umiestnené na tenkom striebornom drôtiku, takže osvetlenie pôsobí veľmi jemne. Vianočná reťaz obsahujeLED osvetlenie - žlté , 10m

LED osvetlenie - žlté , 10m

✅ LED osvetlenie - žlté , 10m z kategórie Heureka.sk | Dom a záhrada | Domácnosť | Bytové dekorácie | Vianočné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 21.19 €. Vodeodolné vonkajšie osvetlenie dodávané vrátane kábla a zástrčky rozžiari Váš domov v zime aj v lete. Osvetlenie je možné použiť okamžite. Je ideálne na vnútorné, ale aj na vonkajšie použitie. Môžete ho použiť napríklad na výzdobu záhrady, balkóna, domu,Vianočné osvetlenie meteorická hviezda, 120 LED, teplá biela

Vianočné osvetlenie meteorická hviezda, 120 LED, teplá biela

✅ Vianočné osvetlenie meteorická hviezda, 120 LED, teplá biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Hviezdy kúpite na Kokiskashop.sk za 20.99 €. Svetelná hviezda v meteorickom dizajne nájde uplatnenie počas vianočných sviatkov, ale aj po nich. Môžete ju využiť napríklad pre Vašu párty, či už vonku na záhrade, na terase, v zimnej záhrade, v altánku, stane alebo vo vyzdobenej obývačke. Hviezda máSada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - teplestudeno biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - teplestudeno biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - teple/studeno biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 20.39 €. Svetelné reťaze s LED drôtom sú ideálne ako vianočné osvetlenie, dekorácia v záhrade, osvetlenie na vianočný stromček alebo ako osvetlenie balkónov. Technické údaje: 2 x 100 LED diód farba diód: teple/studeno biela dĺžka napájacieho kábla: cca 5 mSada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - studeno biela

Sada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - studeno biela

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - studeno biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 20.39 €. Svetelné reťaze s LED drôtom sú ideálne ako vianočné osvetlenie, dekorácia v záhrade, osvetlenie na vianočný stromček alebo ako osvetlenie balkónov. Technické údaje: 2 x 100 LED diód farba diód: studeno biela dĺžka napájacieho kábla: cca 5 m rozmery: cca 2 xSada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - farebná

Sada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - farebná

✅ Sada 2 kusov svetelných drôtov 100 LED - farebná z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Svetelné drôty kúpite na Kokiskashop.sk za 19.79 €. Svetelné reťaze s LED drôtom sú ideálne ako vianočné osvetlenie, dekorácia v záhrade, osvetlenie na vianočný stromček alebo ako osvetlenie balkónov. Technické údaje: 2 x 100 LED diód farba diód: modrá, červená, zelená, oranžová dĺžka napájacieho kábla: cca 5Vianočný akrylový ihlan 60 cm - studeno biely, do zásuvky

Vianočný akrylový ihlan 60 cm - studeno biely, do zásuvky

✅ Vianočný akrylový ihlan 60 cm - studeno biely, do zásuvky z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Priestorové dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 18.49 €. Nápaditá dekorácia pre vonkajšie použitie, a to nielen v čase vianočných sviatkov. Ihlan je vysoký 60 cm a nájdete na ňom 30 ks teplých bielych LED svetiel, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie. Ich svetlo Vás nielenVianočný akrylový ihlan 60 cm - teple biely, do zásuvky

Vianočný akrylový ihlan 60 cm - teple biely, do zásuvky

✅ Vianočný akrylový ihlan 60 cm - teple biely, do zásuvky z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Priestorové dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 18.49 €. Nápaditá dekorácia pre vonkajšie použitie, a to nielen v čase vianočných sviatkov. Ihlan je vysoký 60 cm a nájdete na ňom 30 ks teplých bielych LED svetiel, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie. Ich svetlo Vás nielen zahreje,OEM D00859 Osvetlenie - 180 svetiel 19 m

OEM D00859 Osvetlenie - 180 svetiel 19 m

✅ OEM D00859 Osvetlenie - 180 svetiel 19 m z kategórie Heureka.sk | Dom a záhrada | Domácnosť | Bytové dekorácie | Vianočné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 17.09 €. Osvětlení, 19 mToto osvětlení je ideální na vnitřní i venkovní použití. O Vánocích si jím můžete ozdobit zahradu a díky jeho délce i velké stromy. Technické údaje: 180 světel1,5 70mA 0,105 W 230V ~ 50 Hz 18.9W Celková délka: 19 m Délka napájecíhoSOLIGHT 1V234 LED VONKAJSI STROMCEK 150CM 360 LED TEPLE BIELE SVETLO HNEDA FARBA

SOLIGHT 1V234 LED VONKAJSI STROMCEK 150CM 360 LED TEPLE BIELE SVETLO HNEDA FARBA

✅ LED VONKAJŠÍ STROMČEK . počet LED diód: 360 . farba svetla: teplá biela . príkon: 8 W . výška: 150cm . dĺžka napájacieho kábla: 5m . trieda ochrany: IP44 (vnútorné i vonkajšie použitie) . napájanie: vstup 220-240V AC .


Vianočné dekorácie 2,75 (55%) 28 x hodnotené

Kategória vianocne dekoracie obsahuje 53 záznamov z internetových e-shopov.


Sociálne siete
facebook youtube
Hľadáte vianočné dekorácie? Inšpirujte sa Vianočné dekorácie, z výberu e-shopov.
© 2021 Nábytok a dekorácie.