Alori Čistič Vodného Kameňa Premium 1 L

Alori Čistič vodného kameňa premium 1 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:36.99 €
Cena bez DPH:30.83 €
Dostupnosť:skladom
Alori Čistič vodného kameňa premium 1 l 5 (100%) 18 x hodnotené

Alori Čistič vodného kameňa PREMIUM je najkoncentrovanejší čistiaci prostriedok na odstránenie vodného kameňa. Pri používaní dávajte veľký POZOR, aby ste prípravok neaplikovali na citlivé povrchy a aplikujte iba na schválené materiály. Pri nedodržaní tohto odporúčania môže dôjsť k poškodeniu materiálu.Vhodné použitie na: sprchové kúty, vane, umývadlá, WC, batérieVhodné na materiály: keramika, nerez, plast, chróm, skloVlastnosti: unikátna receptúra až o 80 % väčší čistiaci účinok netoxické a biologicky odbúrateľné bezpečné a šetrné k prírode jednoduché použitie bez nutnosti mechanického drhnutia veľmi malá spotreba produktov neobsahuje parabény, silikóny ani fosfáty vyrobené v Českej republike vlastný vývoj produktov netestované na zvieratáchNávod na použitie: 1. pomocou aplikátora naneste prípravok rovnomerne na čistený povrch a nechajte pôsobiť podľa potreby (1 - 5 minút). Pre odstránenie silného znečistenia môžete použiť hubku - potom nechajte pôsobiť. 2. zotrite nečistoty vlhkou handričkou alebo hubkou prípadne opláchnite vodou. 3. vyčistený povrch utrite suchou utierkou alebo nechajte uschnúť. 4. v prípade potreby opakujte celý postup. Takto vyčistený povrch odporúčame ochrániť NANO ochranou, ktorú zvoľte podľa typu materiálu čisteného povrchu.


 • Alori Čistič na podlahy, 1 l
  Alori Čistič na podlahy, 1 l

  Výrobok je účinný aj bez drhnutia podkladu, výsledky viditeľné okamžite. Nedochádza k mechanickému poškodeniu podkladu abráziou ani..

  24.99 €
 • Alori Balíček ochrana obkladov a dlažby
  Alori Balíček ochrana obkladov a dlažby

  Alori balíček nano ochrana obkladov a dlažby je špeciálne vyvinutý pre ochranu sklokeramiky, glazovanej keramiky, smaltu, mramoru i..

  41.99 €
 • Alori Čistič okien 250 ml
  Alori Čistič okien 250 ml

  Čistič okien je vhodný pre kompletnú údržbu okien (skla i rámy). Unikátny je tým, že na umývanie okien nepotrebujete žiadnu vodu. K..

  10.99 €
 • Alori Čistič dreva, 1 l
  Alori Čistič dreva, 1 l

  Alori Nano Čistič dreva je hĺbkový čistič drevených povrchov a materiálu. V rámci aplikácie odstráni nečistoty, mastnoty a dochádza aj..

  11.99 €
 • Ariel Prací prášok Touch of Lenor Color, 2,75 kg
  Ariel Prací prášok Touch of Lenor Color, 2,75 kg

  Ariel Touch of Lenor prací prášok odstraňuje aj odolné škvrny vďaka tomu, že preniká hlboko do vlákien. Zabraňuje tak fixovaniu..

  13.99 €Inšpirujte sa: Prípravky na čistenie V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť sa nachádza alori Čistič vodného kameňa premium 1 l!
© 2021 Nábytok a dekorácie.