DOMO B 3971

DOMO B 3971

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:131.99 €
Cena bez DPH:109.99 €
Dostupnosť:skladom
DOMO B 3971 3,75 (75%) 24 x hodnotené

Plne automatická domáca pekáreň s automatickým podávačom extra prísad (napr. rôzne semienka, orechy, alebo hrozienka). Iba spustíte program a už sa nemusíte o nič starať. Pekáreň sama cesto uhnetie, pri správnej teplote vykysne a sama pridá v správny čas aj ďalšie extra prísady. Na koniec pečenia vás pekáreň upozorní zvukovým signálom a pokiaľ ju nevypnete, tak pre vás ešte hodinu po dopečení udrží chlieb teplý, aby ste ho aj neskôr vybrali ako čerstvo upečený.Vďaka veľkému a prehľadnému LCD displeji s vysokým rozlíšením máte vždy dokonalý prehľad na priebehom jednotlivých fáz zvoleného programu aj o zostávajúcom čase do jeho konca. Skleneným okienkom vo veku potom ľahko môžete priebeh prípravy i sledovať a kontrolovať bez toho, aby ste museli pekáreň otvárať. Tlačidlá rýchlej voľby vám potom uľahčia hľadanie najpoužívanejších programov pre miesenie a pečenie.Ak si nevyberiete žiadny z prednastavených programov, môžete si detailne nastaviť vlastný automatický program. U tohoto programu si navolíte všetky fázy od miesenia až po udržiavanie teploty po dopečení s minútovou presnosťou.Vlastnosti: typ prístroja: domáca pekáreň počet metlí: 1 hmotnosť chleba: 500-1000 g automatický podávač extra prísad (rôzne semienka, orechy a pod.) extra tlačidlá priamej voľby programov pre miesenie, pečenie a vlastný program LCD displej s modrým podsvietením a jemným rozlíšením zobrazujúci do detailu priebeh programu a nastavenia hnetacia nádoba s nepriľnavým povrchom značky ILAG® hnetací hák s nepriľnavým povrchom 18 automatických programov vrátane:       program pre bezlepkové pečenie       vlastný plne nastaviteľný program       samostatné hnetenie       samostatné pečenie       automatický program prípravy cesta (uhnetenie a kysnutie) voľba stupňa opečenia kôrky chleba v 3 krokoch (svetlá, tmavá, stredná) odložený štart až o 13 hodín automatické udržiavanie teplého chleba po dopečení (60 minút) zvukový signál po ukončení programu zvukové potvrdenie stlačení tlačidla pamäťová funkcia pre automatické pokračovanie v programe po prerušení prúdu až na 10 minút tepelne izolované veko so skleneným priehľadom pre ľahkú kontrolu priebehu kysnutia aj pečenia nehrdzavejúce tepelne izolované držadlo pre ľahkú manipuláciu s vekom nehrdzavejúci ovládací panel s chrómovanými tlačidlami kompletne nehrdzavejúce telo prístroja súčasťou balenia tiež: odmerka veľkosti čajovej lyžičky / polievkovej lyžice, odmerka na vodu, hák na vyťahovanie hnetača z pečiva


 • DOMO B 3973
  DOMO B 3973

  Domáca pekáreň s programom bezlepkového pečenia vám uľahčí prípravu zdravého chleba od miesenia až po jeho upečenie plne automatickým..

  95.99 €


 • DOMO DO 8709P
  DOMO DO 8709P

  Elektrická vyhrievaná plocha pre prípravu menších palaciniek

  39.99 €
 • DOMO DO 519 FR
  DOMO DO 519 FR

  Plne rozoberateľná nehrdzavejúca fritéza v elegantnej bielej

  79.99 €

Inšpirujte sa: Domáce pekárne V kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo b 3971!
© 2021 Nábytok a dekorácie.