DOMO DO 711K

DOMO DO 711K

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:119.99 €
Cena bez DPH:99.99 €
Dostupnosť:skladom
DOMO DO 711K 5 (100%) 25 x hodnotené

V pákovom kávovare ľahko pripravíte malé i veľké espresso a vďaka vstavanej parnej tryske si môžete vychutnať aj cappuccino, či latte. Pákový kávovar je dodávaný s dvoma rôzne veľkými sitkami pre prípravu 1 alebo 2 porcií kávy. Ľahko a rýchlo si tak pripravíte dve kávy naraz, alebo jednu extra silnú kávu len pre seba. Doplňovanie vody do kávovaru je vďaka odnímateľnému zásobníku na vodu tiež veľmi jednoduché a údržba tak nezaberie veľa času. Pákové kávVovary sú veľmi nenáročné na údržbu a čistenie.K pákovému kávovaru odporúčame prikúpiť mlynček na kávu určený pre mletie priamo do páky, model DOMO DO715K, obj. č. 120688.Vlastnosti: typ kávovaru: pákový kávovar parný tlak: 19 Bar objem vody: 900 ml parná tryska k našľahaniu mliečnej peny a tým k príprave cappuccina alebo latte odnímateľný zásobník na vodu integrovaný nahrievač šálok možnosť prípravy dvoch porcií kávy naraz odnímateľný zásobník zachytávajúci zvyškovú odkvapkávajúcu kávu a vodu elektronické ovládanie pomocou tlačidiel na nehrzd. paneli funkcie pre prípravu malého (40 ml) či dvojitého espressa (80 ml) objem šálky možno ľahko upraviť od 25 do 200 ml pamäťová funkcia: objem šálky možno pre obe tlačidlá prenastaviť a uložiť do pamäti funkcia pre ohrev vody funkcia šľahanie mlieka veľkosť plochy pod hrnčeky (š x h): 16 x 12 cm max. výška hrnčeka: 9 cmBalenie obsahuje:malé sitko pre 1 porciu kávyveľké sitko pre 2 porcie kávyvtláčadlo


 • TESCOMA kávovar PALOMA, 9 šálok
  TESCOMA kávovar PALOMA, 9 šálok

  Klasický kávovar vynikajúci na prípravu tradičnej kávy espresso. Vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka vhodného pre styk s..

  32.90 €
 • BORETTI B400
  BORETTI B400

  Vďaka pákovému kávovaru Boretti si budete môcť dopriať profesionálne pripravené espresso aj u vás doma. Stlačením jediného tlačidla..

  246.99 €
 • TESCOMA kávovar MONTE CARLO, 4 šálky
  TESCOMA kávovar MONTE CARLO, 4 šálky

  Tiež by ste išli pre šálku dobrej kávy sveta kraj? To ale nemusíte. Úžasnú kávu si s luxusným kávovarom MONTE CARLO môžete uvariť vo..

  39.90 €


 • DOMO DO 8709P
  DOMO DO 8709P

  Elektrická vyhrievaná plocha pre prípravu menších palaciniek

  39.99 €

Inšpirujte sa: Kávovary a espressá V kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo do 711k!
© 2021 Nábytok a dekorácie.