DOMO DO532FR

DOMO DO532FR

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:107.99 €
Cena bez DPH:89.99 €
Dostupnosť:skladom
DOMO DO532FR 2,75 (55%) 23 x hodnotené

Teplovzdušná fritéza s digitálnym ovládaním pre prípravu pokrmu z až 1,2 kg surovín v objemnej fritovacej nádobe. Vďaka integrovaniu fritovacieho koša priamo do fritovacej nádoby bolo možné u fritézy zachovať kompaktné vonkajšie rozmery a využiť tak priestor na maximum. Fritovací kôš tak nahrádza vyberateľné dvojité dno vo forme ľahko vyberateľnej mriežky. Ako fritovacia nádoba tak mriežka sú opatrené nepriľnavým povrchom. Vypečený tuk a šťava zostávajú v nádobe pod mriežkou.Digitálne ovládanie fritézy je veľmi pohodlné, presné a prehľadné a to najmä vďaka veľkému dotykovému panelu s modro podsvietenými ovládacími prvkami. LCD displej s modro podsvietenými veľkými číslicami potom zobrazuje nastavený čas a teplotu. Vždy tak máte perfektný prehľad o nastavenom programe aj zostávajúcom času do konca.Vlastnosti: typ prístroja: digitálna teplovzdušná fritéza hmotnosť surovín: až cca 1,2 kg nastaviteľný termostat: 80-200 °C nastaviteľná doba fritovania: 1-30 minút jednoduché digitálne ovládanie veľký dotykový LED panel s modro podsvietenými tlačidlami veľký modro podsvietený LCD displej zobrazujúci nastavenú teplotu a zostávajúci čas modro podsvietený LCD displej so znázornením otáčajúceho sa ventilátora pri spustení ohreve modro podsvietené piktogramy pre výber prednastaveného programu zvukový signál ukončenia programu krátky zvukový signál potvrdzujúci zmenu nastavenia dochladenie vnútorného priestoru po ukončení programu u každého prednastaveného programu možno dodatočne upraviť čas i teplotu fritovania teplotu a čas možno upravovať kedykoľvek počas fritovania pamäťová funkcia: pozastavenie programu pri vybratí nádoby a opätovné spustenie po zasunutí späť fritovací kôš a nádoba v jednom pre väčší objem pri zachovaní kompaktných rozmerov nepriľnavý povrch fritovacej nádoby uľahčujúci čistenie vyberateľné dvojité dno nádoby (mriežka) zaisťujúce lepšiu cirkuláciu vzduchu špeciálne prieduchy po obvode fritovacej nádoby zvyšujúce cirkuláciu vzduchu priestor pre prebytočný vypečený tuk na dne nádoby vnútorný rozmer fritovacej nádoby (pr. x výška): 22,5 x 9,5 cm tepelne izolované telo prístroja poistka proti prehriatiu bezpečnostná poistka zabraňujúca spusteniu bez fritovacej nádoby


 • Concept FR 1200
  Concept FR 1200

  Teplovzdušná fritéza FR1200 ponúka zdravú alternatívu prípravy vašich obľúbených vyprážaných pochúťok. Vďaka cirkulárnemu..

  164.99 €
 • DOMO DO 513 FR
  DOMO DO 513 FR

  Extra veľká digitálna teplovzdušná fritéza s objemom 5,5 l, s pomocou ktorej si pripravíte až 1,5 kg surovín. S takto veľkým objemom je..

  127.99 €
 • ProfiCook PC-FR 1200 H teplovzdušná fritéza, 11 l
  ProfiCook PC-FR 1200 H teplovzdušná fritéza, 11 l

  Univerzálna teplovzdušná fritéza značky ProfiCook sa skvele hodí na prípravu nízkokalorických pokrmov s nízkym obsahom tuku (až o 80 %..

  177.99 €
 • Botti Healthy line AF06 beztuková fritéza
  Botti Healthy line AF06 beztuková fritéza

  Inovatívna fritéza AF-06 zo série Healthy line známeho výrobcu Botti, to je pôžitok zo zdravých a chutných jedál bez nepríjemného..

  55.99 €
 • Berlinger Haus Teplovzdušná fritéza digitálna Emerald Collection
  Berlinger Haus Teplovzdušná fritéza digitálna Emerald Collection

  Teplovzdušná fritéza z kolekcie Moonlight značky Berlinger Haus - praktický a nenahraditeľný pomocník, ktorého si zamiluje celá rodina...

  164.99 €


 • DOMO DO 8709P
  DOMO DO 8709P

  Elektrická vyhrievaná plocha pre prípravu menších palaciniek

  39.99 €
 • DOMO DO 519 FR
  DOMO DO 519 FR

  Plne rozoberateľná nehrdzavejúca fritéza v elegantnej bielej

  79.99 €

Inšpirujte sa: Fritovacie hrnce V kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo do532fr!
© 2021 Nábytok a dekorácie.