Domo B 3974

Domo B 3974

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Domo
Cena:95.99 €
Cena bez DPH:79.99 €
Dostupnosť:skladom
Domo B 3974 2,5 (50%) 26 x hodnotené

Plne automatická domáca pekáreň si hravo poradí s uhnetením, vykysnutím aj upečením výborného domáceho chleba, alebo vám len pomôže s vypracovaním cesta či jeho vykysnutím. Vyberať môžete z 12 prednastavených programov, odložiť štart až 13 hodín, alebo si pri programoch pre pečenie nastaviť aj stupeň prepečenia kôrky. Vďaka prehľadnému displeju vždy máte prehľad o nastavení a zostávajúcom času do konca programu. Ak práve nebudete blízko pekárne, aby ste po dopečení ihneď vybrali hotový chlieb, bude pekáreň automaticky ešte hodinu udržiavať chlieb teplý.Nepriľnavý povrch hnetacej nádoby aj hnetacieho háku vám potom uľahčí vyklopenie chleba z nádoby i vybratie hnetacieho háku.Vlastnosti: počet hnetacích hákov: 1 hmotnosť chleba: 700-1000 g prehľadný LCD displej zobrazujúci zostávajúci čas a aktuálne nastavenie programu hnetacia nádoba s nepriľnavým povrchom hnetací hák s nepriľnavým povrchom 12 automatických programov vrátane:        program pre bezlepkové pečenie        samostatné hnetenie        samostatné pečenie nastavenie opečenia kôrky chleba v 3 krokoch (svetlá, tmavá, stredná) možnosť odloženia štartu až o 13 hodín udržiavanie teplého chleba ešte 60 minút po dopečení zvukový signál po skončení programu zvukový signál v priebehu programov pre pečenie chleba signalizujúci možnosť pridať ďalšie ingrediencie (semienka, oriešky, apod.) pamäťová funkcia pre automatické pokračovanie v programe po prerušení prúdu až na 10 minút tepelne izolované veko so skleneným priehľadom pre ľahkú kontrolu priebehu kysnutia aj pečenia tepelne izolované steny pekárne zamedzujúce nebezpečenstvo popálenia integrované držadlá v podstave pekárne pre jednoduché a bezpečné prenášanie dĺžka prívodného kábla: 87 cm súčasťou balenia tiež: odmerka veľkosti čajovej lyžičky / polievkovej lyžice, odmerka na vodu (250 ml), hák na vyťahovanie hnetača z pečiva


 • Domáca pekáreň BRAVO B-4262 850W
  Domáca pekáreň BRAVO B-4262 850W

  Čerstvé pečivo je základom každédo dobrého jedla. Domáca pekáreň chleba Bravo B 4262 je určená pre váhu upečeného chleba 0,75-1,25..

  66.99 €
 • Guzzanti GZ 635 pekáreň chleba,
  Guzzanti GZ 635 pekáreň chleba,

  Doprajte sebe aj svojej rodine domáce, čerstvé potraviny. Pätnásť plne automatických programov si poradí s kompletnou prípravou..

  99.99 €


 • DOMO DO 8709P
  DOMO DO 8709P

  Elektrická vyhrievaná plocha pre prípravu menších palaciniek

  39.99 €

Inšpirujte sa: Domáce pekárne V kategórii: biela technika | malé spotrebiče | kuchynské spotrebiče sa nachádza domo b 3974!
© 2021 Nábytok a dekorácie.