Guzzanti GZ 151A Zmrzlinovač

Guzzanti GZ 151A zmrzlinovač

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Guzzanti
Cena:219.99 €
Cena bez DPH:183.33 €
Dostupnosť:skladom
Guzzanti GZ 151A zmrzlinovač 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Vynikajúcu krémovú zmrzlinu, sorbety a mrazené jogurty vám zaistí Guzzanti GZ 151a. Navyše je tento model vybavený vstavaným kompresorom, takže sa prístroj nemusí vkladať do mrazničky pretože kompresor sám zmes vychladí.Vlastnosti: objem nádoby na 1,2 l určený na výrobu výbornej zmrzliny, sorbetov a mrazeného jogurtu úsporný kompresor umožňuje chladenie v rozmedzí -18 °C - -35 °C, rovnako ako u mrazničky priehľadné hermeticky uzatvárateľné veko udržuje správnu teplotu vo vnútri nádoby LED display - zobrazujúci nastavenú teplotu a hodnotu časovača kompaktný a elegantný dizajnPríprava: pripravte si zmrzlinovú zmes, ktorú nalejete do nádobky, nasaďte lopatky a zapnite - kompresor chladí zmes, lopatky premiešavajú zmrzlinu tak, aby nevznikali hrudky a za cca 30-35 minút je vynikajúca zmrzlina hotová. Zmrzlinu si môžete osladiť podľa vlastnej chuti alebo vyrobiť bio zmrzlinu z vlastných surovín. Odporúčame hotovú zmrzlinu vybrať cca 20 minút pred podávaním a vložiť na 10 minút do chladničky, týmto zmrzlina dosiahne vhodnej teploty pre konzumáciu.


 • Porkert set nožov Eduard
  Porkert set nožov Eduard

  Viete, čo je dokonalý darček pre každého kuchára? Špičková sada nožov z nemeckej ocele akosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116) s dizajnovým..

  113.99 €
 • Kanvica na mlieko nerez 3,2 l
  Kanvica na mlieko nerez 3,2 l

  Kanvicu na mlieko s uchom využijete predovšetkým pri nákupe čerstvého mlieka z automatu. Pohodlne ho tak prenesiete domov. Bandasku môžete..

  11.99 €
 • Fiskars Malý kuchársky nôž Hard Edge, 14 cm
  Fiskars Malý kuchársky nôž Hard Edge, 14 cm

  Praktický malý univerzálny nôž vhodný pre krájanie rôznych druhov menších potravín. S kuchárskym nožom Fiskars Hard Edge, ktorý má..

  30.99 €Inšpirujte sa: Formy na ľad V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza guzzanti gz 151a zmrzlinovač!
© 2021 Nábytok a dekorácie.