Kela Držák Toaletného Papiera Makira, 14,5 X 10 Cm

Kela Držák toaletného papiera Makira, 14,5 x 10 cm

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:KELA
Cena:49.99 €
Cena bez DPH:41.66 €
Dostupnosť:skladom
Kela Držák toaletného papiera Makira, 14,5 x 10 cm 2,75 (55%) 20 x hodnotené

Elegantný nadčasový držiak toaletného papiera z kolekcie Makira sa stane praktickým doplnkom. Vyrobený je z chrómovanej mosadze. Súčasťou balenia je lepidlo so silným účinkom, vďaka ktorému pohodlne pripevníte aj bez vŕtania. Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac než storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.


 • Kela WC kefa LANDORA keramika, sivá
  Kela WC kefa LANDORA keramika, sivá

  WC set z elegantnej kolekcie Landor v pastelovej svetlosivej farbe sa stane nepostrádateľným doplnkom každej toalety aj kúpeľne. Vyrobený je..

  23.99 €
 • Kela WC kefa ISABELLA keramika, biela
  Kela WC kefa ISABELLA keramika, biela

  Máte radi kúpeľňové doplnky, ktoré nepodliehajú trendom? Tento WC set v klasickom tvare dodá vašej toalete na elegancii. Biela farba sa..

  23.99 €
 • Kleine Wolke WC set Malow, oranžová
  Kleine Wolke WC set Malow, oranžová

  Aj tak obyčajnú a často nudnú miestnosť, ako je vaša toaleta spoľahlivo oživí zaujímavý set v netradičnej farbe i designe. Je vyrobený..

  20.49 €
 • Kela WC sada VARDA mramor KL-20031
  Kela WC sada VARDA mramor KL-20031

  Elegantný WC set z kolekcie Varda sa stane nepostrádateľným doplnkom každej toalety aj kúpeľne. Ponúka spojenie dvoch funkčných doplnkov..

  119.99 €
 • BRILANZ WC souprava se stětkou SIENA, závěsná
  BRILANZ WC souprava se stětkou SIENA, závěsná

  Závesný WC set v minimalistickom dizajne bude praktickým doplnkom pre každú toaletu alebo kúpeľňu. Vďaka neutrálnemu vzhľadu a..

  16.49 €Inšpirujte sa: WC štetky V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza kela držák toaletného papiera makira, 14,5 x 10 cm!
© 2021 Nábytok a dekorácie.