Kela Nerezový Nástenný Držiak Toaletného Papiera Lucido

Kela Nerezový nástenný držiak toaletného papiera Lucido

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:KELA
Cena:33.99 €
Cena bez DPH:28.33 €
Dostupnosť:skladom
Kela Nerezový nástenný držiak toaletného papiera Lucido 3,25 (65%) 27 x hodnotené

Elegantný držiak na toaletný papier zo série Lucido je praktickou ukážkou toho, že menej je niekedy viac. Prvotriedna nehrdzavejúca oceľ s lesklým povrchom a minimalistický dizajn robia z držiaka perfektný doplnok s dizajnovým vzhľadom i praktickým využitím. Súčasťou balenia sú komponenty pre priskrutkovanie k stene aj vysoko kvalitné lepidlo X-Trem Glue fix, vďaka ktorému pohodlne pripevníte všetky prvky aj bez vŕtania.Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac než storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.


 • Kela WC set Talus, sivá
  Kela WC set Talus, sivá

  Elegantný WC set z kolekcie Talus sa stane nepostrádateľným doplnkom každej toalety aj kúpeľne. Vyrobený je z materiálu polyresin v..

  34.99 €
 • Koziol Stojan na toaletný papier Sense, sivá
  Koziol Stojan na toaletný papier Sense, sivá

  Tento zásobník na toaletný papier je vhodný pre 2 rolky toaletného papiera. Môžete ho navyše doplniť aj o ďalšie výrobky z kolekcie..

  13.99 €
 • Kela WC kefa LANDORA keramika, sivá
  Kela WC kefa LANDORA keramika, sivá

  WC set z elegantnej kolekcie Landor v pastelovej svetlosivej farbe sa stane nepostrádateľným doplnkom každej toalety aj kúpeľne. Vyrobený je..

  23.99 €
 • Kela WC kefa ISABELLA keramika, biela
  Kela WC kefa ISABELLA keramika, biela

  Máte radi kúpeľňové doplnky, ktoré nepodliehajú trendom? Tento WC set v klasickom tvare dodá vašej toalete na elegancii. Biela farba sa..

  23.99 €Inšpirujte sa: WC štetky V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza kela nerezový nástenný držiak toaletného papiera lucido!
© 2021 Nábytok a dekorácie.