Kela Nerezový Nástenný Zásobník Na Toaletný Papier Lucido, 38 Cm

Kela Nerezový nástenný zásobník na toaletný papier Lucido, 38 cm

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:KELA
Cena:53.99 €
Cena bez DPH:44.99 €
Dostupnosť:skladom
Kela Nerezový nástenný zásobník na toaletný papier Lucido, 38 cm 5 (100%) 22 x hodnotené

Dolaďte svoju toaletu elegantným nehrdzavejúcim držiakom WC papiera značky KELA zo série Lucido. Vďaka nástennému prevedeniu bude upratovanie podlahy pod ním hračkou, a navyše budete mať zásobu papiera vždy po ruke. Prvotriedna nehrdzavejúca oceľ s lesklým povrchom dodáva zásobníku dizajnový vzhľad vhodný nielen do moderného interiéru. Držiak pojme až 3 kotúče toaletného papiera. Súčasťou balenia sú komponenty pre priskrutkovanie k stene aj vysoko kvalitné lepidlo X-Trem Glue fix, vďaka ktorému pohodlne pripevníte všetky prvky aj bez vŕtania.Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac než storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.


 • Compactor Držiak toaletného papiera bez vŕtania
  Compactor Držiak toaletného papiera bez vŕtania

  Máte krásny obklad a nechcete riskovať jeho poničenie vŕtačkou či lepidlom? Alebo bývate v prenajatom byte a vŕtať do stien jednoducho..

  16.49 €
 • Kela WC set Valura
  Kela WC set Valura

  WC set značky KELA pripomínajúci prírodný kameň je luxusným doplnkom každej toalety spolu s ostatnými kúskami zo série Valura.Značka..

  36.99 €Inšpirujte sa: WC štetky V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza kela nerezový nástenný zásobník na toaletný papier lucido, 38 cm!
© 2021 Nábytok a dekorácie.