Kela Stojan Na Toaletný Papier Carta, 57 Cm

Kela Stojan na toaletný papier Carta, 57 cm

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:KELA
Cena:17.99 €
Cena bez DPH:14.99 €
Dostupnosť:skladom
Kela Stojan na toaletný papier Carta, 57 cm 5 (100%) 20 x hodnotené

Držiak WC papiera značky KELA je vysoký 57 cm s priemerom 15 cm. Pojme až 5 rolí papiera. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele s matným povrchom z radu Carta. Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac ako storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.


 • Kela Nerezový nástenný WC set Lucido
  Kela Nerezový nástenný WC set Lucido

  Elegantný nástenný WC set značky KELA zo série Lucido skvele doplní starostlivo doladený vzhľad vašej toalety. Elegantná kombinácia..

  69.99 €
 • Jednorazové vinylové rukavice M
  Jednorazové vinylové rukavice M

  Jednorazové rukavice sú nevyhnutným pomocníkom pri upratovaní. Nielen, že vás ochránia pred nepríjemnou nečistotou, ale hlavne chránia..

  14.99 €
 • Orion TEKO 1
  Orion TEKO 1

  Tepovač so zásobníkom vám pomôže dokonale vyčistiť vaše koberce, oživí ich vzhľad a rozjasní farby. Tepovač zaistí jednoduché i..

  49.49 €
 • Podlahový mop Clean Away - CLICK System LEIFHEIT 56666
  Podlahový mop Clean Away - CLICK System LEIFHEIT 56666

  Leifheit podlahový mop set Clean & Away (Click System) slúži na rýchle zotretie prachu a drobných nečistôt zo všetkých typov podláh. Je..

  11.49 €
 • Coccolino Tekutý gél na pranie Biela bielizeň 2,4 l
  Coccolino Tekutý gél na pranie Biela bielizeň 2,4 l

  Nový špeciálny tekutý prací prípravok Coccolino Care Biela bielizeň účinne perie, stará sa o vašu bielizeň a chráni vaše oblečenie...

  11.99 €
 • Alori Balíček ochrana plastových vaní
  Alori Balíček ochrana plastových vaní

  Balíček na ochranu vaní obsahuje tri kroky pre dokonalú starostlivosť o vašu vaňu. Čo to znamená? Už žiadne usadeniny od vodného..

  28.99 €Inšpirujte sa: WC štetky V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza kela stojan na toaletný papier carta, 57 cm!
© 2021 Nábytok a dekorácie.