Leifheit Clean Twist Extra Soft XL Upratovací Set 52015

Leifheit Clean Twist extra soft XL upratovací set 52015

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Leifheit
Cena:45.29 €
Cena bez DPH:37.74 €
Dostupnosť:skladom
Leifheit Clean Twist extra soft XL upratovací set 52015 3,25 (65%) 20 x hodnotené

Uľahčite si upratovanie s novým rotačným upratovacím setom od osvedčeného výrobcu Leifheit. Set je určený pre umývanie podláh bez kontaktu rúk a špinavej vody. Je vhodný pre všetky typy podláh, špeciálne pre citlivé podlahy ako sú parkety, lamina, drevené podlahy. Novinkou je rotačný systém umiestnený priamo v držadle, môžete sami ovplyvniť dobu odstreďovania. Ďalšou výhodou je nová veľká rotačná komora, ktorú jednoducho a rýchlo nasadíte na vedro. Technické parametre: pre všetky typy podláh, predovšetkým pre chúlostivé typy - parkety, lamina, drevo nová veľká rotačná komora s jednoduchým nasadením flexibilný rotačný kĺb 360 ° pre vytieranie do osmičiek upratovanie bez kontaktu so špinou a vodou vymeniteľné návleky zo špeciálnych mikrovlákien s výbornou absorpciou nečistôt pranie návlekov v práčke bez aviváže záber mopu 42 cm záruka 3 rokyObsah balenia: mop vedro s objemom 20 l s jedným držadlom nástavec pre žmýkanie návlek


 • Tescoma Mop ProfiMATE, nadstavec s návlekom
  Tescoma Mop ProfiMATE, nadstavec s návlekom

  Vynikajúci pre mokré a suché čistenie podláh, s 3D kĺbom pre jednoduché vytieranie pod nábytkom a v rohoch. Návlek z kvalitného..

  10.99 €
 • Vileda Steam mop náhrada
  Vileda Steam mop náhrada

  Sada 2 kusov náhradných návlekov použiteľných pre 100 °C mop (objednávacie číslo 100 °C mopu 883116) a Steam mop (objednávacie číslo..

  10.19 €
 • Vileda Mop set Easy UltraMat 133876
  Vileda Mop set Easy UltraMat 133876

   Vileda mop set Easy ULTRAMAT zaistí moderné, rýchle a jednoduché čistenie podláh bez toho, aaby boli vaše ruky mokré. Prvý plochý mop,..

  41.99 €
 • Tescoma Posuvný mop ProfiMATE, nadstavec s návlekom
  Tescoma Posuvný mop ProfiMATE, nadstavec s návlekom

  Vynikajúci pre mokré a suché čistenie podláh, s 3D posuvným kĺbom pre jednoduché vytieranie v ťažko dostupných miestach pod nábytkom a..

  16.99 €
 • Vileda Ultramat Set Box nový
  Vileda Ultramat Set Box nový

  Nový upratovací set Ultramax má vylepšený žmýkací kôš a nový mop s dvoma druhmi vlákien pre ešte lepšie odstránenie nečistôt...

  28.69 €Inšpirujte sa: Mopy a upratovacie súpravy V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza leifheit clean twist extra soft xl upratovací set 52015!
© 2021 Nábytok a dekorácie.