Mamibot W110-T - Robotický čistič Okien

Mamibot W110-T - Robotický čistič okien

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:4HOME
Cena:221.49 €
Cena bez DPH:184.58 €
Dostupnosť:skladom
Mamibot W110-T - Robotický čistič okien 3,5 (70%) 22 x hodnotené

Robotický čistič okien Mamibot W110-T sa vďaka svojmu pomeru cena/výkon radí medzi špičku vo svojej triede. Môžete využiť ako doma, tak aj pre komerčné použitie na väčšie plochy a to najmä zo skla, keramiky či na ploché povrchy z dreva. Účinnosť čistenia dosahuje až 98%.Pre zaistenie úplnej bezpečnosti je robot ukotvený odolným lanom. Prepojovacie káble k sebe môžete navyše pripevniť matkou. V prípade výpadku prúdu je W110-T istený proti pádu záložným akumulátorom, ktorý udrží robota prisatého k povrchu až 30 minút.Vlastnosti: tichý chod čistí okná a sklá rôznej hrúbky, sklenené dvere, výlohy, zrkadlá, zrkadlové skrine, sklenené sprchové kúty detekcia rohov a rámov okien ovládanie tiež šikovným telefónom či priloženým diaľkovým ovládačom prevádzka vo zvislej aj vodorovnej polohe kvalitné a šetrné utierky z mikrovlákna - 14 ks v balení odstráni nečistoty po celom obsahu plochy, vrátane hránTechnická špecifikácia a funkcie: UPS (záložné napájanie batériou): áno (20 min) záložná batéria: lítiová, 600 mAh spôsob uchytenia na povrch: prisatie (vákuum) rýchlosť čistenia: 2,5 min/m2 nastavenie pohybu pri čistení: automatické aj manuálneObsah balenia: nabíjací adaptér diaľkové ovládanie predlžovací kábel utierka z mikrovlákna 2 ks bezpečnostné kotviace lano rýchla príručka


 • Vileda stěrka na okna s teleskopickou tyčí 036873
  Vileda stěrka na okna s teleskopickou tyčí 036873

  Stierka 2v1 s teleskopickou tyčou Vileda s aktívnym vláknom. Návlek je vyrobený z aktívnych vlákien, ktoré umožňujú umývanie okien aj..

  18.89 €
 • Spontex Microwiper Multi mop
  Spontex Microwiper Multi mop

  Mop na stieranie podlahy má výškovo nastaviteľnú rukoväť do 140 cm a snímateľný prací návlek z mikrovlákna. Hlavica mopu je uchytená..

  16.69 €
 • Toro Smaltované vedro s vekom 12 litrov, biela
  Toro Smaltované vedro s vekom 12 litrov, biela

  Riad, vedierka a vedrá zo smaltu sú nestarnúcou kuchynskou klasikou s výbornými tepelnými vlastnosťami. Vedro je dôležitým pomocníkom..

  29.99 €
 • Vileda Ultramat Set Box nový
  Vileda Ultramat Set Box nový

  Nový upratovací set Ultramax má vylepšený žmýkací kôš a nový mop s dvoma druhmi vlákien pre ešte lepšie odstránenie nečistôt...

  28.69 €
 • Spontex Express system COMPACT
  Spontex Express system COMPACT

  Mop Spontex Express System + Compact prichádza s vylepšenou technológiou žmýkania a kompaktnejším vedierkom. Umývanie podlahy sa tak pre..

  58.29 €
 • Vileda UltraMax Combi 140135
  Vileda UltraMax Combi 140135

   na mokré i suché vytieranie 3 typy vlákien Tento mop je vhodný aj pre extra mokré čistenie podláh, vďaka 3 typom vlákien spoľahlivo..

  18.99 €Inšpirujte sa: Stierky na sklo V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza mamibot w110-t - robotický čistič okien!
© 2021 Nábytok a dekorácie.