Orion TEKO 1

Orion TEKO 1

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:49.49 €
Cena bez DPH:41.24 €
Dostupnosť:skladom
Orion TEKO 1 5 (100%) 27 x hodnotené

Tepovač so zásobníkom vám pomôže dokonale vyčistiť vaše koberce, oživí ich vzhľad a rozjasní farby. Tepovač zaistí jednoduché i veľmi ekonomické čistenie kobercov, rozjasní ich farby a zbaví koberce nečistôt bez spotreby energie. Skladá sa z kovovej rukoväte, držadla s dávkovacím tlačidlom, 2 kief, 3 molitanových valčekov a penového zásobníka s objemom 2,7 l. Predávame náhradný diel valčeka pod kat. č. 119241.Čistiaci prostriedok nalejte do zásobníka a jednoduchými pohybmi dopredu a dozadu po koberci dosiahnete vynikajúceho účinku čistenia. Množstvo peny si regulujete sami podľa vašej potreby. Môžete použiť aj čističe so suchou penou - na koberce, ktoré nie je dobré čistiť mokrou cestou.


 • Gumový zmeták s teleskopom,
  Gumový zmeták s teleskopom,

  Tento zmeták s pevnými gumovými vláknami je výborný pre bezprašné a jednoduché zametanie vlasov a chlpov z podláh a je vhodný aj pre..

  10.99 €
 • Spontex zmeták s lopatkou Catch Clean
  Spontex zmeták s lopatkou Catch Clean

  Prvý gumový upratovací set (zmeták s gumovými štetinami + teleskopická tyč (až 140 cm) + lopatka s nášľapným otvorom). Štetiny..

  19.99 €
 • Orion Zametač mechanický Bristle
  Orion Zametač mechanický Bristle

  Orion mechanický zametač Bristle je určený pre bežné upratovanie všetkých typov podláh a stane sa praktickým pomocníkom každej..

  16.89 €Inšpirujte sa: Metličky a lopatky V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza orion teko 1!
© 2021 Nábytok a dekorácie.