Súprava Tlakových Hrncov BIO EXCLUSIVE Duo, Tescoma

Súprava tlakových hrncov BIO EXCLUSIVE Duo, Tescoma

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tescoma
Cena:166.00 €
Cena bez DPH:138.33 €
Dostupnosť:skladom
Súprava tlakových hrncov BIO EXCLUSIVE Duo, Tescoma 5 (100%) 25 x hodnotené

 Súprava tlakových hrncov BIO EXCLUSIVE + Duo obsahuje dve nádoby 4 l + 6 la univerzálnu pokrievku. Tlakový hrniec je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, umožňuje varenie pri nízkom alebo vysokom tlaku, je ideálny pre rýchlu a súčasne šetrnú prípravu pokrmov. Tlakový hrniec je vybavený 4 poistkami pre bezpečné použitie a vybavený masívnymi rukoväťami. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy sporákov - plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.


 • Tlakový hrniec MAGNUM 5 l, Tescoma
  Tlakový hrniec MAGNUM 5 l, Tescoma

  Tlakový hrniec MAGNUM je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Je vybavený masívnymi úchytkami, ktoré nepália a extra silným..

  63.90 €
 • Banquet Adagio Tlakový hrniec 4 l
  Banquet Adagio Tlakový hrniec 4 l

  Tlakový hrniec Adagio je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/8. Je vybavený gombíkom, bajonetovým uzáverom a silným..

  47.99 €
 • TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE 4.0 l
  TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE 4.0 l

  Moderný tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE + vyniká možnosťou jednoduchého nastavenia nízkeho alebo vysokého tlaku len zmenou polohy ovládacieho..

  107.99 €Inšpirujte sa: Tlakové hrnce V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza súprava tlakových hrncov bio exclusive duo, tescoma!
© 2021 Nábytok a dekorácie.