Simplehuman CW2024 45 L Kefovaná Nerezová

Simplehuman CW2024 45 l kefovaná nerezová

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Simplehuman
Cena:184.99 €
Cena bez DPH:154.16 €
Dostupnosť:skladom
Simplehuman CW2024 45 l kefovaná nerezová 3,75 (75%) 19 x hodnotené

Odpadkový kôš Simplehuman s oceľovým pedálom. Povrch koša je ošetrený technológiou, ktorá ho pokryje jemnou vrstvou nano-striebra. Vďaka tomu je chránený pred odtlačkami prstov a choroboplodnými zárodkami. Bežné nečistoty z koša stečú a ak by sa predsa len uchytili, idú vždy ľahko vyčistiť. Odpadkový kôš je navrhnutý tak, aby vám dobre slúžil dlhé roky.Nášľapný mechanizmus pre otváranie koša je zostavený tak, aby vydržal až 150 000 šliapnutí, čo je viac ako 20 zošliapnutí každý deň pre obdobie 20 rokov. Patentovaný mechanizmus zatvárania kontroluje a zaručuje plynulosť pohybu veka a tiché zatvorenie.Vonkajšiu stranu veka je možné zdvihnúť pre jednoduchú výmenu vreca. Nie je nutné sňať celý vršok koša. Až budete hotoví, jednoducho vrátite veko späť. Okraje vreca zostanú starostlivo zakryté a budú perfektne držať na svojom mieste. Vďaka integrovanému zásobníku na vrecia budete mať nové vrece vždy po ruke. Balenie vriec Simplehuman sa presne vojde do priestoru v koši. Vrecko možno pohodlne vytiahnuť jednou rukou, čo významne urýchľuje výmenu vriec.Vďaka vnútornému závesu je zaručené, že sa veko otvorí celé, ale nenarazí do steny či nábytku umiestneného za košom.Simplehuman používa špičkové materiály, garantuje dlhoročnou výdrž a pre tento model koše ponúka záruku 10 rokov.Simplehuman vyrába vlastné odpadkové vrecia. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a ľahko sa z koša vyberajú. Vrecia, ktoré presne padnú do tohto koša, nájdete pod písmenkom M (45 l) objednávacie číslo 802917 a 802927.


 • Odpadkový kôš Kela ELEGANCE 1 l
  Odpadkový kôš Kela ELEGANCE 1 l

  Tento elegantný kozmetický kôš v minimalistickom dizajne z kolekcie Elegance je praktický pomocník aj skvelý doplnok pre každú kúpeľňu...

  32.99 €
 • Orion Pedálový odpadkový kôš 12 l
  Orion Pedálový odpadkový kôš 12 l

  Odpadkový kôš s pedálovým otváraním je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Pomôže vám udržať poriadok a čistotu a je tiež..

  32.89 €
 • Simplehuman CW2025 58 l Brúsená nehrdzavejúca oceľ
  Simplehuman CW2025 58 l Brúsená nehrdzavejúca oceľ

  Odpadkový kôš Simplehuman určený pre recykláciu odpadu doma či v kancelárii. Má oceľový pedál, tiché zatváranie veka a dva..

  225.99 €
 • Orion Kôš odp. nerezUH s pedálom 20 l
  Orion Kôš odp. nerezUH s pedálom 20 l

  Nerezový kôš nezaujme len svojím módnym designom, ktorý z neho robí zaujímavý a luxusný doplnok vašej domácnosti. Vo vnútri koša..

  35.99 €
 • Odpadkový kôš Simplehuman 10 l
  Odpadkový kôš Simplehuman 10 l

  Odpadkový kôš, ktorý je ľahko dostupný, ale pre návštevníkov kuchyne prakticky neviditeľný. To je odpadkový kôš Simplehuman, ktorý..

  34.99 €Inšpirujte sa: Odpadkové koše V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne sa nachádza simplehuman cw2024 45 l kefovaná nerezová!
© 2021 Nábytok a dekorácie.