Spontex Express System COMPACT

Spontex Express system COMPACT

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Spontex
Cena:58.29 €
Cena bez DPH:48.58 €
Dostupnosť:skladom
Spontex Express system COMPACT 2,25 (45%) 22 x hodnotené

Mop Spontex Express System + Compact prichádza s vylepšenou technológiou žmýkania a kompaktnejším vedierkom. Umývanie podlahy sa tak pre vás stane doslova drogou. Vymeniteľný návlek z mikrovlákna dobre absorbuje vlhkosť a zachytí všetku nečistotu. Obrovskou výhodou je praktická pravouhlá hlavica mopu, s ktorou sa dostanete do každého kúta. Použitie mopu je možné bez ďalších čistiacich prípravkov. Žmýkací systém je zabudovaný priamo v rukoväti, takže sa už nikdy nebudete musieť ohýbať.V sade na prvý pohľad "chýba" žmýkací košík, ale chyba to nie je. Mop totiž vyžmýkate nasadením na tŕň a pohybom rukoväte hore a dole zaistíte rotáciu hlavice mopu. Pri rotácii sa nečistoty z návleku odstredia spoločne s vodou. Mieru vyžmýkania tak priamo ovplyvníte sami (čím dlhšie stláčate rukoväť na násade mopu, tým je mop suchší). Spontex Express System+ Compact je vhodný pre všetky typy podláh. S týmto mopom značky Spontex bude baviť upratovanie každého.


 • Vileda UltraMax Combi 140135
  Vileda UltraMax Combi 140135

   na mokré i suché vytieranie 3 typy vlákien Tento mop je vhodný aj pre extra mokré čistenie podláh, vďaka 3 typom vlákien spoľahlivo..

  18.99 €
 • Jednorazové vinylové rukavice M
  Jednorazové vinylové rukavice M

  Jednorazové rukavice sú nevyhnutným pomocníkom pri upratovaní. Nielen, že vás ochránia pred nepríjemnou nečistotou, ale hlavne chránia..

  14.99 €
 • Orion TEKO 1
  Orion TEKO 1

  Tepovač so zásobníkom vám pomôže dokonale vyčistiť vaše koberce, oživí ich vzhľad a rozjasní farby. Tepovač zaistí jednoduché i..

  49.49 €
 • Liatinové klopadlo hnedá, 15,5 x 11,5 x 5 cm
  Liatinové klopadlo hnedá, 15,5 x 11,5 x 5 cm

  Domový zvonček je nevyhnutnou súčasťou každého domu. Ak chcete byť štýlovejší, kúpte si toto krásne klopadlo v tvare leva, ktorým sa..

  10.99 €Inšpirujte sa: Mopy a upratovacie súpravy V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza spontex express system compact!
© 2021 Nábytok a dekorácie.