TESCOMA Tlakový Hrniec ULTIMA 7.5 L

TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tescoma
Cena:169.00 €
Cena bez DPH:140.83 €
Dostupnosť:skladom
TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 7.5 l 3,75 (75%) 29 x hodnotené

Tlakový hrniec ULTIMA značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s nádobou s objemom 7,5 l a tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a šetrnú prípravu obvyklých pokrmov. Hrniec je opatrený 4 poistkami a masívnymi ergonomickými úchytkami. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy varných dosiek. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Hrniec možno umývať v umývačke riadu, pokrievku v umývačke neumývajte. 5 rokov záruka.Vlastnosti a výhody tlakového hrnca Ultima: priamo na regulátore tlaku na veku hrnca sú graficky znázornené jednotlivé druhy mäsa ľahko a intuitívne nastavíte ideálny tlak pre pripravované jedlo vďaka veľkému otočnému uzáveru veka hrniec pohodlne otvoríte a uzavriete len jednou rukou má ukazovateľ aktuálneho tlaku počas varenia je opatrený praktickou meracou stupnicou súčasťou je naparovacie sito z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele Tlakový hrniec ULTIMA získal prestížne dizajnérske ocenenie Red Dot Design Award 2017.


  • TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 6.0 l
    TESCOMA tlakový hrniec ULTIMA 6.0 l

    Tlakový hrniec ULTIMA značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s nádobou s objemom 6 l a tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie..

    151.99 €Inšpirujte sa: Tlakové hrnce V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza tescoma tlakový hrniec ultima 7.5 l!
© 2021 Nábytok a dekorácie.