Vileda TURBO Easy Wring Clean Mop

Vileda TURBO Easy Wring Clean mop

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Vileda
Cena:38.89 €
Cena bez DPH:32.41 €
Dostupnosť:skladom
Vileda TURBO Easy Wring Clean mop 5 (100%) 24 x hodnotené

Strapcový rotačný mop z mikrovlákna rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Jedinečná náhrada, ktorá kombinuje dva druhy strapcov: biele strapce: 100% Microfibre, jednoduché upratovanie každodennej špiny so skvelou absorpčnou schopnosťou, červené strapce: vyrobené zo špeciálneho abrazívneho materiálu, ktorý nepoškriabe. Strapce umožňujú vyčistiť aj tú najodolnejšiu špinu jedným ťahom.Parametre: Ľahší: pre lepší prenos v domácnosti. Pozdĺžna rukoväť: pre vyváženú manipuláciu a lepšiu stabilitu. Čelný otvor: pre pohodlnejšie a intuitívne vyprázdnenie vedra. Vďaka pedálu nie je potreba námahy pri žmýkaní, trojuholníkový tvar vám zabezpečí jednoduché upratovanie v rohoch! Dokonale vyžmýkaný mop zanechá vašu podlahu rýchlo suchú. Jednoduchá výmena náhradnej hlavice, umývací návlek možno prať na 60 ° C. Kvalitná trojdielna teleskopická tyč s voliteľnou dĺžkou (max. dĺžka tyče 125 cm) - tyč sa pretáča, ľahšie žmýkanie. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh.


 • VILEDA SuperMocio vedro so žmýkacím košom 148055
  VILEDA SuperMocio vedro so žmýkacím košom 148055

  Moderné vedro so žmýkacím košom, ktoré je vhodné pre všetky typy strapcových mopov.Žmýkacie prsty koša pôsobia teraz zo všetkých..

  12.49 €
 • VILEDA ActiveMax mop 140999
  VILEDA ActiveMax mop 140999

  Mop je ideálnym pomocníkom pre dokonalé upratovanie podláh namokro, hravo s ním upracete aj väčšie plochy. Aktívne vlákno zaisťuje..

  12.99 €
 • Leifheit Twist System M
  Leifheit Twist System M

  Rotačný upratovací set Leifheit Twist System New mop, určený pre umývanie podláh bez kontaktu rúk a špinavej vody. Technické..

  44.99 €
 • 4Home Rapid Clean mop
  4Home Rapid Clean mop

  Unikátne rotačné mopy značky 4Home nenájdete nikde inde než u nás. Exkluzívne vám prinášame novú kolekciu luxusných mopov pre..

  14.79 €Inšpirujte sa: Mopy a upratovacie súpravy V kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza vileda turbo easy wring clean mop!
© 2021 Nábytok a dekorácie.